Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk-hlasitost nahrávání z mikrofonu

Dobrý den, mám problém.Používám Skype a při testu slyším nahraný zvuk velice slabě, přitom hlasitost nahrávání mám prakticky nastavené na maximum.Něco podobného je i u testu nahrávání ve W XP, snad ještě horší:-(
Mám základní desku s integrovanou zvukovkou Sigma Tel audio.Tak nevím zda může být problém v tomto, nebo třeba i v mikrofonu.Ten používám obyčej.stojánkový.Uvítám doporučení zda si pořídit kvalitnější zvukovou kartu, nebo koupit jiný/jaký/mikrofon.CPU mám 2.66Ghz,paměť RAM 504MB, zde bych snad problém nehledal.
Díky za odpověd.

Dobrý den, navazuji na můj dotaz.Koupením nového mikrofonu se problém částečně vyřešil.Přesto začínám uvažovat o zakoupení kvalitnější zvuk.karty.V té současné integrované, Sigma Tel 9220, mám málo možností.
U ovládání záznamu je jen vstup z vněj.zdroje+rear mic+mikrofon a u ovládání hlasitosti je wave+softwař.syntetizator+přehr.CD+input monitor.Nepožaduji nic převratného-hry nehraji a na přehravání mně stávající docela vyhovuje.Uvítal bych jen více možnosti/vstupů než mám dosud-viz výše popsané a taky větší možnost rozsahu hlasitosti při náhrávání z mikrofonu.Za doporučení předem velice děkuji!!!