Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem macro v word 2007

Ahojte,

Mam problem s word 2007. Vzdy ked ho pustim vyskoci mi tabulka na makro, pise tam konkretne:
This function you are attempting to run contains macros or content that requires macro language support. When this software was installed, you (or your administrator) chose not to install support for macros or controls

Nasledne mi da help, ktory mi ale nejake nefunguje, alebo ja robim nieco zle. Ak mi viete poradit co vypnut alebo zapnut, tak bude stastny.

Dakujem
Piste mi to na mail: kroso@post.sk

Mas povolene spousteni maker?
Ve Word2007 jsou 2 druhy dokumentu - jeden bez maker (pripona DOCX) a jeden s povolenymi makry (pripona DOCM)

Zkontroluj si nasavení ve Word Options / Trust center. Je tam sekce pro makra