Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podivné chování myši v XP

Ahoj,mám nový,zaplombovaný počítač s ještě neaktivovaným win XP home CZ.Když klepnu myší na Start a vyjede nabídka,tak když kurzor najede na jakékoli políčko v ní,dojde k spuštění čehokoliv,i když nepoužiji tlačítko na myši.Takto dojde třeba i k vypnutí počítače,pokud se kurzor přiblíží k této možnosti.Když spuštěné okno myší zavřu a použiji klávesu ESC,myš se chová správně,tedy do dalšího spuštění počítače.Myš je optická v PS2,ale když jsem použil jinou,kuličkovou,výsledek byl stejný.Porovnával jsem nastavení myši s druhým počítačem též s XP,ale žádného rozdílu v nastavení jsem si nevšiml.Přehlédl jsem něco?Nebo je problém jinde?Díky.

Takže jsem PC odvezl k prodejci,provedl se reinstall OS.Tam PC fungoval správně.Přivezl jsem jej domů a zde se chová opět špatně.Klepnu na Start a po vyjetí nabídky musím dát ESC,potom funguje dobře.Když ESC nedám,je vše špatně.