Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poradili by ste mi s upgrade niektorých komponentov?

Mám Intel Pentium4 641 , CPU 3.20GHz, Intel Corp. D865GSA (3PCI,1AGP,2DDR DIMM,Audio,Video,LAN) G i865G, 1024MB DDR SDRAM /2*512MB/,Seagate Barracuda 7200.10 ST3320620A 320GB 16MB cache ATA/100, Soundblaster Audigy 7.1,Gigabyte ATI Radeon 9600PRO 256MB DDR.....chcel by som hlavne čo najlepšiu grafiku vhodnú pre tento chipset a RAMku 2GB...prosím o rady,či sa oplatí upgradovať grafiku a RAM alebo je lepšie upgradovať skoro všetko...

Cela predat a kupit novy. Tam nemas pomaly co upgradovat. Snad len ten disk a zvukovku az chces si nechaj.
DDRAM sa zachvilku prestanu robit (ty dokonca spominas este sdram tak sa rozhodni co vlastne mas) a kariet do agp je ovela menej ako do pci. Nehovoriac o tom prskote zeravom co tam mas.
Zalezi kolko penazi si ochotny do toho vrazit.

Ale no tak... tak hrozne to zase neni
1. DDR SDRAM je korektni oznaceni. I s 1GB se porad jeste da docela dobre zahrat, nehlede na to, ze tazatel ma zaplnene vsechny sloty a upgrade na 2GB by se prodrazil.
2. Stacilo by dat Radeon1950Pro a jeste si s timhle PC clovek velmi slusne zahraje
3. Procesor je 65nm s TDP 86W, schvalne mrkni na nektera dnesni propagovana DualCore, nejsou na tom o tolik lip, aby to ospravedlnilo prechod z P4

Já bych vyměnil grafiku.Mělo by to na čas stačit, upgradovat to teďka se mi nezdá výhodné (cena vs to co tím získáš). Jinak to můžeš prodat celé protože by při upgradu z toho zůstal jedině disk a zdroj.