Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Preinstalace WinVISTA na WinXP

cawes. Mam problem kterej sem se tady este nikde nedocet... ...Mam legalne Vistu, ale proste na hry je opravdu nesnesitelna a tak si chci preinstalovat sys na opet legalni WinXP home. jenze: dam boot z CD.. ..nabehne cerna obrazovka s textem Pro boot z CD stisknete libovolnou klavesu:-> stisknu asi na vterinu skoci obrazovka ze system zjistuje konfiguraci pocitace nebo tak neco... ...a pak cerna obrazovka a FREEZE---> proste nic... :( zkousel sem i jiny verze XPcek, takze to nemuze bejt poskrabanym CDem nebo tak... :/ zkusi nekdo vymyslet cim by to mohlo bejt? :)

a co ti brání nějakým nástrojem smazat všechna data na disku včetně oddílů a následně provést opravdu čistou instalaci? To je to opravdu takový problém???

zkus si třeba na google vyhledat "ultimate boot CD"