Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD mechanika nečte

Ahoj. Normálně tomu neuvěříte. Moje DVD mechanika začla zlobit a to tak že čte jen originál filmy, pokud je něco pálenýho - hry třeba, tak ji prostě nenainstaluju protože mi to píše: Vložte disk do jednotky DVD RAM. Originálky běhaj hnedka, ale prostě pálenky ne. Stáhnul jsme snad s něčím nějakou ochranu od Microsoftu? To se mi nezdá... Poradte někdo prosím!

Zkus ještě odinstalovat všechny softy vytvářející virtuální DVD
typu Alcohol, Clone, Daemon, NERO InCD... Pak odeber řadič, na kterém
je tvoje DVD mechanika a restartuj komp.
Málem bych zapomněl na DVD-RAM driver + softy, umožňující vypalování
typu MagicISO Maker, DVDFAB Platinum, Shrink atd...
Ty sejmi taky, pak odinstaluj řadič a restartuj. Napiš, jak to dopadlo.