Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechtěné vypínání a zapínání monitoru...

Tak pod dlouhátáncké době bez problému sem tu zase já... Mám monitor ACER a asi po každých 20 minutách se zničeho nic vypne a hned zapne...Widnows Defender...Kapersky..Malware antivir...Ještě mám někde Spyware ale nic to nehlásí...Vir to není...Tak čím by to mohlo být ?Nevím jestli je to dostatek informací kdyžtak napište...Napíšu další..:Děkuji za POMOC :-)

Zmizí obraz a pak se zobrazí logo při zapínání ...Takže nevím jesi se to vypne nebo jen zmizí obraz..A ano mám LCD... ,,19" Zapnu počítač ... ( Jíž s novou RAMkou ..Jupíí, ale už jí mám déle.. ) Naběhnou Visty ... Deset minut vše šlape potom toto...Nikdy jindy to nedělallo...Až od včerejška....

PS : Nedělá to pravidelně...a teď se mi 5x za sebou vypl a zapl...