Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sata a p4g8x deluxe

p4g8x deluxe Dobrý den,potřeboval bych poradit,mám výše uvedenou desku a právě jsem si zakoupil hdd seagate 320gb do sata a dvd vypalovačku také do sata. Ovšem problém je ten že deska sata tak nějak nepodporuje.Bios jsem už i dokonce flashnul na nejnovější a pořád nic,prosím help.Děkuji

O tom harddisku si myslím že se musí přepnout do SATA 1 režimu jumperem co je na něm a o té dvd vypalovačce si myslím že ti s tvojí deskou nepojede protože řadič podle mě optické mechaniky nemusí podporovat.