Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD mechanika

Kdyby jste kupovali v soucasnosti novou DVD-RW mechaniku sli byste uz do Light Scribe,kvuli potisku dvd?
Nebo by jste zakoupili mechaniku bez Light scribe.Diky

Nejsem žádný "DVDfintil", ale když už bych chtěl být za každou cenu "in", tak hrábnu do "šorny" a koupím si tiskárnu, která umí "obrázkovat".
A bylo by mi úúúplně fuk, jestli mám vyhazovat prachy za DVD /neboCD/, které tyto zbytečnosti umí.
Fix-tužka umí taky psát, a je lacinější - v globále.

Jelikož byl v ceně rozdíl stovku, koupil jsem před pár týdny s.

Ne, že bych toho chtěl nějak extra využívat (vlastně necítím moc potřebu cokoliv pálit - využívám hlavně DVD-RAM), ale občas se může hodit. Jako výstup nějaké práce (prezentace, domácí foto/video, vlastní sw, média...) vypadá líp LS než fixka - ať už je to určeno pro rodinu, známé, školu...