Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna graf. karty

Potřeboval bych vyměnit grafickou kartu ATI 3D RAGE PRO PCI (a nejen ji, ale to je zatím vedlejší) za nějakou novou, pokud možno levnou ale dobrou - je mi jedno jakou. Nevím ale která by se mi do stroje vlezla. Nemá někdo tip na nějakou - jak jsem se díval na ceny pokud možno do 1000 s DPH? Děkuji, fotky:
jarynek.yc.cz ...
P.S.: Omluvte kvalitu - Nokia 6230i :-)

Taková dědkovatá. Mám v tom procesor Celeron 335 MHz - takovej ten co vypadá jako karta, ne ten klasickej čtvereček, 4 giga jednoho hadru, 1 giga druhýho hadru, jakousi zvukovku kterou nepoužívám (proč tak asi) a momentálně W2000 (už tam byly i W3.11 :), WXP Home, W95, W98, Ubuntu - ta se nechytla kvůli myši na COMu, Damn Small Linux a plánoval jsem Mandrivu a zkoušet W2.x ale na to sem se nedostal, jelikož se mě ztratila disketa ze které jsem formátoval hadr a ve W2000 nemůžu najít volbu pro vytvoření nové. Rozhodl jsem se že na nějaký pokusy se už vyprdnu a trochu si to ustálím... Budu asi kupovat novej hadr, nějakej použitelnej procesor na tohle téma případně jinej s adaptérem pokud existuje, RAMku a graf. kartu. Než však začnu něco kupovat tak se chcu porozhlídnout jestli to má vůbec nějakou cenu abych neutratil prachy a pak nezjistil že to na něčem zkolabuje.

vyprdni se nato. nový disk v tom krámu těžko pojede /jedině seagate a asi zapnout limit kapacity na 32giga/ navíc to fakt nemá cenu. nová deska s integrovanou vga+zvuk+lan řejmě i zdroj a skříň-pokud není atx- bude tvé vysvobození. Procesor seženeš maximálně PIII 500 páč to neumí asi (skoro natuty) Coppermine ani Tualatiny. S redukcí se tam dá rozjet coppermine pokud to má patřičný fsb...ale nemá to cenu8-)

Za dva tisíce seženeš celou jinou kraksnu s čtyřnásobným výkonem, možná i lepší.
Moje myš má větší tržní hodnotu, než tvůj PC. Takovej PC se dnes dává zadarmo - já jsem jeden takovej dostal od bratránka a následně věnoval pro synovce.

Edit//
Zkus příště při focení mobilem použít noční režim, při špatných světelných podmínkách tam nevznikne tolik šumu, jak na těchto fotkách.