Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem náhrávání dění na obrazovce

chtěl bych se zeptat potrebuju programek který by mi napr. nahrával video jak hraju počítačovou hru a následně uložil do nějakého klasického formátu třeba avi nebo wmv , nevíte o něčem takovém ?

Já používám CamStudio
camstudio

Program, který po zapnutí snímá váš desktop a zaznamenává veškeré dění na obrazovce (pohyb, kurzoru myši, otevírání a zavírání oken, spouštění aplikací, psaní textu atd). Výsledný záznam ukládá ve formátu AVI, který lze následně konvertovat do flashového formátu SWF.