Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s USB porty

Čau, prosím o radu, po vytáhnutí flash disku z USB portu v PC bez předchozího ukončení (ne mnou :-) ) přestaly fungovat všechny ostatní USB porty a z lišty každou sekundu vyskakuje klasické hlášení "jedno ze zařízení usb nepracuje správně.." a po chvilce zmizí. Používám Windows XP Prof., nefunguje myš (PS/2), pouze klávesnice v portu PS/2, nepomáhá obnovení systému, problém s porty ani ovladači není vidět ve správci zařízení..nevím co dál zkusit..ještě zkusím přeinstalovat ovladače.

Otázka zní - pokud to nepomůže, bude potřeba přeinstalovat wokna nebo je problém na základní desce?

Díky, Martin

ak ti nejde ani ps2 mys tak si skratoval napajanie (5V na zem) a odpalil na doske SMD poistku alebo inu ochcranu zavisi od dosky. Skus to uplne vypnut od 230V a nechat tak hodinku a znova zapnut.
S klikanim na ikonku vo Win to nema nic spolocne, bud mas nahouby konektor, USB stick, alebo ruky, ked sa to skratovalo (p.s. resp. mozno je to stale skratovane, poodpajaj kable z dosky a skus zadne USB konektory).