Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač sítové karty

Dobrý večer, koupil jsem si originální Vista Home Basic (32bit) bez problému nainstaloval a aktivoval ale mám malí problém se síťovým adaptérem nemůžu na něj nalézt ovladač který by podporoval Vistu síťoví adaptér mám vestavěný v základové desce MSI K8N Neo3-FSR (MS-7135)
Vista mi sice nabízí vyhledání ovladače online ale já nemám jinou možnost připojení internetu než přes sítovou kartu proto se obracím na vás s prosbou o pomoc nalezení správného ovladače předem děkuji

Děkuji za rychlou odpověď zkusil jsem tedy nainstalovat ovladač nforce z druhého linku ale jako by se nic nezměnilo vždy při zapnutí mi naskočí hláška o nalezení nového hardware (síťové karty)