Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Oprava připojení - mezipaměť ARP

Občas mi blbne připojení )Wi-Fi) a když dám "opravit", zase to frčí.
Před týdnem se mi ale začala zobrazovat hláška, že nějaká mezipamě´t nejde vymazat.

[http://img81.imageshack.us/img81/5294/opravapripoje niarpdr1.gif]

Jde to vymazat nějak "růčo"?
Podle článku na cs jsem zkoušel ono arp -d *, ale nestalo se nic (stále kvoká, stále kvoká)...
Windows homebook.
Dík za radičky.

Podle mne by bylo nejlepší obě strany spojení vypnout-wifi router odpojit od napájení, nechat vybít, zase zapnout, adaptér v notebooku vypnout tlačítkem nebo alespoň zakázat ve správci zařízení. Tím by se na obou stranách měly arp tabulky vymazat a začalo by se s čistou hlavou.