Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook a TV

Mam k dizpozici notebook ASUS A6JA slysel jsem ze existuje nejaky zpusob abych k notebooku mohl pripojit antenu a sledovat tv.
Bohuzel nemam stolni pc a tak to musim resit timto zpusobem.
Prosim vas jak se toto zarizeni nazyva a da se pripojit pres USB.Popripade jake jsou zkusenosti?

Na izbovu antenu u analogoveho vysielania nechytis takmer nic a ak ano tak v mizernej kvalite. Co myslis preco sa odjakziva na TV pouzivali spolocne anteny, s meter dlhou smerovou antenou na streche? Izbovu antenu si musis dokupit osobitne, prip. niekedy je nejaka smiesna mala takmer nepouziitelna izbovka aj prilozena.

P.S. u tych USB tunerov davaj pozor na minimalne systemove poziadavky. Tusim tie pinnacle vyzaduju aspon 2GHz CPU aby sa s tym ich trapnym softwarom dalo aj nieco robit. Ja osobne by som radsej volil PCMCIA kartu, ale da sa rozchodit aj USB. A radsej nie pinnacle.
dalsia vec je davaj pozor na normy, nech to vie aj 6.5 aj 5.5 MHz zvuk (PAL B/G aj D/K)

P.S.2. na digitalne vysielanie staci v niektorych oblastiach aj izbova antena, digitakne vysielanie ale je zatial ak sa nemylim len v niekolkych velkych mestach.