Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vista-SendTo

Zdravím,prosím mohl by mi někdo poradit jak přidat příkaz na odesílání po klik na pr.tl ve vistě nemůžu to tam dostat,přístup zakázán,přitom jsem jako admin.Děkuji.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Visty nemám, takže ty názvy se můžou líšit:
Start/Všechny programy/Příslušenství/Spustit uvedený příkaz
V otevřeném oknu se zástupci SendTo někam kliknout pravým tlačítkem a zvolit "Nový zástupce"
Zvolit "Procházet", najít zástupce, klik na "OK".