Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přihlašování do Windows

ahoj mam dotaz...při startu windows mam okénko přes které se musim přihlásit do pc..dříve jsem to takto nemel ale oběvilo jse to tam dnes při startu pc...dá se to vrátt zpět do puvodního stavu když jen zmáčknu power na pc a windows mi naběhne bez toho přihlašování.pc užívam jen já..

OMG co ty tam robis. Mal si tam odskrtnut ze sa treba prihlasovat, a zadat tam meno pouzivatela ktory sa ma prihlasovat automaticky, co si asi neurobil ked ta to prihlasilo ako noveho pouzivatela. Tak to urob znova a spravne.
http://support.microsoft.com/?scid=kb%3Bcs%3B315231 &x=15&y=17
Automatické přihlášení lze zapnout bez úpravy registru v systému Microsoft Windows XP Home Edition a Microsoft Windows XP Professional v počítači, který není připojen k doméně. Postupujte následujícím způsobem:
1. Klepněte na tlačítko Start a potom na příkaz Spustit.
2. Do pole Otevřít zadejte příkaz control userpasswords2 a poté klepněte na tlačítko OK.
3. Zrušte zaškrtnutí políčka Před použitím počítače musí uživatelé zadat uživatelské jméno a heslo a potom klepněte na tlačítko Použít.
4. V okně Automatické přihlášení zadejte heslo do pole Heslo a potom je zadejte znovu do pole Potvrzení hesla.
5. Klepnutím na tlačítko OK zavřete okno Automatické přihlášení. Dalším klepnutím na tlačítko OK zavřete okno Uživatelské účty.

OMG. Ake si mal prihlasovacie meno predtym? Mal si vobec nejake heslo nastavene? Ked urobis start - odhlasit, tak co potom vies sa prihlasit na svoj povodny ucet?

P.S. ked vidis toto okno
autologon.JPG
tak si tam zvolis ten tvoj ucet na ktory sa chces prihlasovat (kliknes nanho, ak sa neda tak najprv odskrtnes autom.prihlasovanie, zvolis, a znova zaskrtnes auto.prihlasovanie).
Heslo zadavas len ak ten tvoj ucet ma heslo (ak si zadaval predtym pri prihlasovani do PC nejake heslo). Ak nie, tak nezadavaj ziadne heslo.
Ja neviem uz co je na tomto nepochopitelne, ved to uz su ciste omalovanky.