Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Nejde otevřít soubor mpq

bol subor ktory moj pocitac nevedel otvorit. Ja som si myslel ze je to typ videa a tak som dal otvorit v programe pre videa. je to subor mpq. Tieto subory mpq mi je treba ku hre ale uz NEFUNGUJU :.(:.(:.(:.( co mam spravit??

Změna předmětu, původně: POMOZTE MI PROSIM :.((karel)

mam podobnz problem,stiahol som si cez torrent w3,nainstaloval som reign of chaos,potom idem dat nainstalovat w3: FT ale nechce najist nejake subory,pozrel som do zlozky a je tam subor setup.mpq,ma to 430mb ale neviem to otvorit,plx poradte ,moje icq cislo je 231360855 :)

Mam stejný problém mam hru World of Warcraft soubor je ve mpq nevim co s tim dělat nejspiš to chce otevřít zjistil jsem že tyto souboru jsou od společnosti Blizzart Enternaiment no podivejte se na tuhle stranku je anglicky ja tomu trochu rozumim ale ty programy který jsou tam bnasaný na otevření toho souboru jsem hledal ale nic sem nenašel