Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto cl flush entity packet

Dobry den
pri hrani Counter strike se mi objevuje hlaska "cl flush entity packet" a mam vysokou latency (cca kolem 300 a vice) nepomohla ani nova instalace.Kazda druha stranka na internetu mi hodi"server nenalezen" a celkove internet funguje pomaleji,v nastaveni pocitace jsem nic nemenil a Avast zadny virus nenasel.Docetl jsem se ze je to problem se zalagovanym internetem,ale nevim co mam delat,prosim poradte.Katch3r

Je to dva roky staré téma. LOCK (Kurt)

Internetem to asi není, dělá mi to tky, ale jen na serverech s moc soundpacky skiny atd............ Zkus přeinstalovat CS jinam tím myslím abys měl pouze základní mapy soundy atd......... Možná to pomůže:-)

zkus

ping -t csserver

(samozřejmě nahraď "csserver" adresou tvého problémového CS serveru.

Po 20 minutách dej ctrl+C a podívej se na statistiku pingu, případně ji sem zkopíruj. Podle mě budeš mít tak 30% výpadků.

Předpokládám, že máš nějaké wifi připojení