Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem importovane video z kamery je zleee

Ahoj vsetci,mohli by ste mi trochu pomoct,mam windows vista a kameru panasonic NV-GS320 na mini dv a ked importujem video,tak vsetko v pohode,ale ked sa na video pozriem v pc,tak je obraz niekedy sekavy a hlavne niekedy robi,no take vlnky,obraz neni taky ,aky v kamere,je nejaky spomaleny,importoval som to cez USB kabel aj cez Firewire kabel a stale to iste hlavne,ked to pustam vo windows movie maker?Dakujem za odpoved.

no mne sa celkom to windows movie maker ,paci su tam nejake dost dobre veci,ale dost casto ,vlastne stale sa mistava,ze ked dam prechody medzi scenami,ked ich chcem vlozit,napise mi windows movie maker prestal spravne fungovat vcom to moze byt?