Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mwav koupe

Dobry den,nevite nekdo kde se da koupit mwav za koruny? Nenasel jsem zadneho prodejce u nas a u vyrobce je zuctovaci mena dolar.

Po několika letech věrných služeb jsem se rozhodl udělat něco pro blaho svého PC a objednal jsem mu po internetu plnou verzi MWAV. Po určité době jsem nabyl dojmu, že kdybych zaplacených téměř 2 500,- Kč hodil do kanálu, mělo by to pro blaho mého miláčka stejný význam.
Pokud chce někdo získat stejnou zkušenost, zde je návod:
V okně MWAV kliknout na „BUY THIS PRODUCT“ a vyplnit požadované údaje. Prakticky obratem přijde proforma faktura s číslem účtu dodavatele Digital River GmBH, na který má být poukázáno necelých 120,- USD. Odeslat částku a čekat.
Pokud budete mít stejné štěstí jako já, bude průběh následující: když se ani za čtrnáct dní nic nedělo, kliknul jsem na odkaz z průvodního dopisu k faktuře, nadepsaný Odpovědi na často kladené otázky / kontakt. A hned v příštím okamžiku jsem začal tušit to, co je uvedeno v úvodu. Objevilo se totiž okno s tak dobře známou hláškou „Stránka nenalezena“.
Následovala několikatýdenní komunikace s obchodním oddělením Digital River, v základních rysech uvádím její obsah:
měsíc jsme se dohadovali, zda jim byla platba připsaná na účet nebo ne,nakonec je přesvědčila kopie výpisu z mého účtu a konečně poslali klíč. Při aktivaci jsem ale zjistil, že platnost klíče končí ne za rok, ale už za devět měsíců. Další reklamace, následuje týdenní ticho a včera mi přestala chodit aktualizace.
Na základě těchto zkušeností jsem se rozhodl dělat ostudu společnostem Digital River a MicroWorld jakýmkoliv právně nenapadnutelným způsobem. Toto je první krok.