Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Administrátorská oprávění

Dobrý den,
na win XP Pro SP2 mám administrátorský účet a 2 uživatelské. Z usera jsem chtěl spustit "PeerGuardian", ale hlásí, že nemám dostatečná oprávnění.
C:\Program files mají v "Zabezpečení" nastaveno pro PC\Users "úplné řízení".
Nejspíš sám program, protože blokuje IP adresy, potřebuje administrátorská oprávnění?!
Nejde to nějak vyřešit? Vím, že to jde přes místní nabídku "Spustit jako...", ale to si mi nechce pokaždý vyplňovat, snad to nějak napsat do zástupce? Je to vůbec ideální řešení?

Díky za radu
Vlastimil Ovčáčík

PeerGuardian jsem si vždy představoval jako firewall. Když stahuju z torrentů tak ho spustím. PG má aktualizovatelné seznamy nežádoucích peerů (ad, spyware, government, P2P).
Pro spuštění z user si řekne o admin. Když ho tedy spustím přes místní nabídku "spustit jako..." admin heslo, tak program funguje. A to bych chtěl zautomatizovat. Většinu času totiž trávím v user a v adminu jen když něco instaluji (chvály hodné ;-)).