Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rudy bratr neukazuje obrazky

Pratele, uz dlouho laboruju nad tim, proc mi rudy bratr (zive.cz) nezobrazuje obrazky. Tutkaj je nahled, jak to vypada:

[http://img136.imageshack.us/img136/4162/redbrothy3. jpg]

Vsechny ostatni weby, na ktere lezu, se zobrazuji zcela korektne, jen tento vydobytek lidskeho genia vehementne odmita. Nejaky napad, co s tim? Jde o Operu 9.23 na WXP SP2.

Njn... :-) Ja jsem stary "operator", zvykly i na obcasne mysky meho browseru. FF jsem zkousel taky, ale nejak mi nesednul (bez duvodu, ciste subjektivni pocit). Pravda je, ze se Opera nekdy chova prapodivne (tahle instalace byla cista, bila, nova a vonava - presto nejak "naborena"; asi bych stejneho efektu docilil reinstallem stejnou verzi), mam k ni ale uz jisty citovy vztah. Toz tak.