Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s WMP

Snažím se překopírovat hudbu z CD do paměti počítače (hp Compaq 6715s), ale WMP hlásí, PROGRAM WMP NEMŮŽE Z DISKU CD KOPÍROVAT JEDNU NEBO VÍCE STOP. Nápověda na webu sděluje, že se jedná o chybu C00D10D2, ale nemá k tomu žádné další informace. Vyzkoušel jsem několik CD, originálů i kopií, reakce je stále stejná. Kde je chyba?

u reklamace jim asi nevysvětlíte, cože to nejde.
výrazem "překopírovat hudbu z CD do paměti počítače" laici běžně myslí zkopírovat hudbu na disk, pro ně je všechno paměť.
windows media player bez dalších kodeků umí snad hudbu ukládat do *.wma souborů, nevím přesně já toto svinstvo nepoužívám. rozhodně se však nejedná o přímé kopírování - to vám každý první technik předvede že váš krám kopírovat soubory umí.
hudba na audiocd není uložena jako běžné soubory, proto se cd nekopírují běžnými správci souborů, ale ripují k tomu určenými nástroji. k těm lepším free patří cdex nebo exact audio copy, k placeným/oem třeba nero, ke špatným windows media player - ten je součástí windows.
zapomněl jsem ve výčtu na zmíněný kdysi známý audiograbber, nebo někdo používá winamp - ale to by vám někdo musel nastavit.