Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Explorer

Používám IE7 a teď, poté co jsem obnovil jeho nastavení (vlastnosti internetu - upřesnit - obnovit) na původní (defaultní), začala se mi okna ve Windows (průzkumník - ne IE) zobrazovat s anglickým menu. Tzn. namísto Soubor - Upravit - Zobrazit -Oblíbené - Nástroje - Nápověda se mi zobrazuje vše v angličtině - File - Edit - Wiew - Favorites - Tools - Help. Rovněž ikony v tomto menu (šipka Zpět, Vpřed a Nahoru, hledat, složky atd. jsou s anglickým textem. Poraďte, prosím, jak se vrátit k češtině. Ďíky
(Windows XP, SP2, MediaCenter)

Jo, jo, to už mě taky napadlo. Ale divil bych se, kdyby to pomohlo, protože, jak už jsem psal, nemám problém s IE7 (v něm je veškeré menu normálně v češtině) ale s oknama ve Windows (jako např. Dokumenty, Tento počítač nebo třeba Ovládací panely) - to v nich je vše anglicky.