Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy s nastavenim internetu

zdravim vsetkych,

mam problem nastavit internet od Netboxu, dotal som od nich len jednu verejnu ip adresu
a neviem ako to mam nastavit, som pripojeny priamo k internetu a neviem co mam zadat do policok

ip address
default gateway
DNS

mam windows xp pro sp2 eng

za odpovede vopred dakujem.

jeste tady pisou

Připojení je registrováno na MAC adresu síťové karty, kterou je potřeba změnit. Internet bude v provozu pouze na PC, jehož síťová karta je registrována. Pro zapojení více počítačů je zapotřebí hardwarový nebo softwarový router

zkontroluj sveho macka

start
spustit
cmd
do cernyho okna napsat
ipconfig -all
a porovnej macka registrovaneho u netboxu
musi byt stejny jinak te neprihlasi