Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy s monitorem

Dobry den,

zhruba pred tydnem se me pc znenadani sam od sebe vypl asi po 2h, po odpojeni a znovu
zapojeni bezel v poradku po cely den.
To same se me stalo predevcirem, ovsem po opetovnem zapnuti vyhodilo pc
pojistky v dome. Dnes jsem zkusil opet pc zapnout, normalne se rozbehlo, ale na monitoru se nic neobjevilo.
Zkousel jsem proto monitor zapnout na druhe pc a normalne jel. Zkusil jsem vymenit graficke karty, ale to same
na druhem pc vse ok, na prvnim opet monitor nereagoval. Nevi nekdo kde muze byt problem? V zakladni desce?
To by se nemel rozbehnout ale ani procesor?.

Dekuji vsem za jejich napady, budu vdecny za kazdou radu.

Ondrej K.

Není nutné hned pořizovat nový zdroj,pokud je možnost si zapůjčit,třeba od kamaráda.Podle všeho pojistky na baráku vyhodil zdroj počítače.Zapůjčení zdroje,upřesní jestli je vůbec reálné zdroj kupovat.Mohl vzít sebou i desku.