Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš

Ahojky odborníci.
Prosím o radu.
Mám Windows XP asi dva roky a v posledním měsici se mi stává,že mi zamrzne myš.Někdy už při zapnutí počítače někdy až během práce,třeba za dvě hodky.Už se mi i stalo,že prostě šipka úplně zmizela.Musím pak celý počítač restartovat.
Neví někdo prosím,zda to značí nějaký závažný problém či se to někdy může stát.
Jsem laik,tak prosím nějakou "normální" odpověď.
Díky moc,papa:-)

Stat sa to moze a nemusi to znamenat ziaden zavazny problem. Osobne som sa stretol s urcitou "nekompatibilitou" ps2 mysi. Mysi totizto nepravidelne vytuhali na urcitych pc. Po prehodeni na ine pc (iny doska inu chipset) mysi fungovali uz spolahlivo. Na problemovych pc ine kusy fungovali tiez spolahlivo. Boli to rozne typy lacnych geniusiek. Taketo problemy riesim vymenou mysi za usb.
Samozrejme moze ist aj o poskodeny operacny system. Potom ti ziadna vymena nepomoze.