Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr vhodné základní desky a procesoru

Zdravím,
potřeboval bych prosím poradit s výběrem Základní desky a procesoru, kdyz mám tyto komponenty:
Grafická karta
Paměť RAM
Paměť RAM č.2 - 256 MB DDR, bohužel nevím bližší info
Hard disk
Hard disk č.2 - WDC WD600BB

Bude se k tomu hodit Tato Základní deska a Tento Procesor? Popřípadě mi poraďte prosím nějakou jinou alternativu ve stejné cenové kategorii.

Děkuji mnohokrát.

Desku bych pořídil Gigabyte - 965P - DS3.Bohužel je o tisícovku dražší,ale na desce bych nešetřil.Ramky bych taky řešil.Vím,že tiskárnu na peníze nikdo nemá,ale vybraná deska jsou vyhozené peníze.

Je to levná deska do kanclu a aktuální byla možná tak před rokem. Používá se k levnému opravení pokažených počítačů s vadnou základní deskou.

Přece si nemyslíš že na té tvojí 9600XT ještě nějaký hry pojedou ? Je zbytečný s touto grafikou kupovat lepší cpu. Protože za měsíc se budeš mlátit do hlavy protože budeš mít slučněj cpu a desku s agp a pomalou grafiku....

Udělej to co máš -celý počítač prodej a kup nový. Vytáhni z něj jenom věci co sou tam navíc například dva hdd...