Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co můžu strčit do CI slotu v mojí televizi?

Ahojky, koupil jsem LCD TV Samsung LE32S86BD. Zajímalo by mě, co se strká do toho slotu CI. Na netu jsem našel, že nějaké moduly pro příjem placených kanálů, ale to musím mít kompletní zařízení (satelit, anténu a tak), ne? Nešlo by tam strčit nějaký modul, který by nahradil obyčejný satelitní příjmač? Napadlo mě to tak, že mám na baráku parabolu, a doma starý analogový příjmač, který už nepoužívám. Chvilku jsem používal od TechniSATu kartu do PCI, ale už to prostě leží ladem. Tak jsem si myslel, že bych do CI slotu strčil NĚCO a do TV připojil koaxiální kabel, co vede z paraboly a že bych jako mohl příjmat satelitní programy (Eurosport, VIVA, MTV, DSF.....). ŠLO BY TO NĚJAK TAKHLE UDĚLAT?

Do slotu CI můžete strčit co chcete ve velikosti dekodovací karty.To je asi tak vše co můžete udělat.V manuálu máte určitě napsáno,že LCD má DVB-T tuner se slotem pro dekodovací karty - či-li se jedná o pozemní digitální vysílání a ne o sat.Slot je tam pro ( v budoucnu)kódované programy pozem.dig.vysílání.