Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem firewall

Mám windows XP+ SP2, mal som kerio personal ,odinštaloval som ho a teraz chcem spustiť
bránu firewall systému windows. Ale ovl.panely - brána firewall systému windows - nastavenie je sivé nedá sa zvoliť zapnutie . Dá sa to niekde zapnúť?

Ok v tom případě je to jasné co se děje - prostě to NEJDE. To se občas stává a nedá se to léčit. Doporučuju vyrobit si ceduli z čtvrtkového papíru a napsat na něj: NEJDE TO (velkými písmeny a výraznou pastelovou barvou), nalepit na monitor, odejít od něj a už se k němu nikdy nevrátit.

sorry...