Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s klávesnicí

Dobrý den Všem. Můj problém s klávesnicí je tento:Klávesnicí nejdou psát při psaní emailu tyto znaky:+ěščřž,ale když píší ve Wordu tak je vše v pořádku.Již jsem vyskoušel jiné klávesnice a vždy stejný výsledek.Jazykové nastavení je OK a již nevím co s tím.Prosím poradte.Díky Joska

Mám nainstalovaný INTERNET EXPLORER. maily píši v webovém okne prohlížeče na www,seznam.cz a jestli mám doinstalovaný toolbar a v jaké verzi nevím.Jakpak bych to zjistil?Moc tomu nerozumim prozatím se učím .Moc mi vadí že nejdříve napíši text ve wordu a pak jej zkopíruji do majlu.Díky za radu