Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno microsoft OfficePowerPoint

ahoj,prosím vás,když vytvořím prezentaci v Office Power Point,dám ULOŽIT,nebo ULOŽIT JAKO.Ale když to potřebuji poslat e-mailem,tak se mi místo prezentace přes celou obrazovku otevře program PowerPoint,kde já si musím nejprve tuhle prezentaci spustit.Prezentace má přílohu ppt,ale to asi nehraje roli,co?Poraďte mi prosím jak uložit prezentaci jinak,aby v e-mailu šla spustit prezentace hned bez otevření programu.Prosím POLOPATICKY :)Díky

1) Hotové prezentace se většinou ukládají s příponou PPS.
2) Když příjemce dostane email s PPS (nebo i s PPT), tak to nemůže zobrazit jinak než pomocí Powerpointu. Pokud ho nemá, tak alespoň s "powerpointovým" prohlížečem, který umí tyhle soubory zobrazit. Ty prohlížeče jsou volně ke stažení, hledej powerpoint viewer. Pokud příjemce nemá v PC powerpoint nebo nějaký ten PP prohlížeč, tak si tu prezentaci neprohlédne. Samotný emailový program mu ji nezobrazí.

ahoj,já vím.Ale když já si to pošlu z jednoho e-mailu na druhý abych to nejdřív vyzkoušel,tak se mi tohle stává.Prezentaci jsem vytvářel sám,chtěl jsem pouze zkusit jak to funguje.A ona ta prezentace se mi rozběhne pouze i programem