Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přidání RAM do notebooku

Zdravím,
rád bych se zeptal těch, co s tím už mají nějaké zkušenosti, zda při přidání jednoho 1 GB modulu do notebooku (HP 6710b) ztratím na něj záruku (chci si ho tam namontovat sám) a zda je jedno jakou paměť si koupím, nebo je lépe originální paměť od HP? Díky za odpověď

Ono dokonce je to tak, že i kdyby tam plomba byla, tak tím nemůže o záruku přijít! Druhá strana by totiž musela dokázat, že poruchu způsobil on svým neodborným zásahem. Tolik výklad zákona, žádná pečeť na tom nic nemění. Jiná věc je, že kdyby servis chtěl, tak to na něj nějak ušije. Je to jen o lidech.

U takovejch Thinkpadů nejen že je k dispozici opravdu podrobná dokumentace, ale pro tyto běžné zásahy se přikládá i plachta s popisem jak na to. A tak se mi to líbí!