Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Srovnání antispamových nástrojů

Ahoj všichni,
srovnávám antispamové nástroje pro Outlook expres. Chtěla jsem poprosit o radu - čím by jste se řídili při porovnávání negativ a pozitiv? Zatím mě bohužel napadá jen rychlost kontroly emailu, počet nalezených spamů či obtížnost nastavení...
Budu moc ráda za jakýkoliv tip na porovnání.
Mockrát všem děkuji a přeji hezký večer

Proto je například u toho Spamihilátoru "škola", kde jsou e-maily, které nejsou na 100 % spam a určíš to až ty.
Rozhodně s tebou souhlasím u těch antispamů na freemejlech (seznam & spol). u těch jsem byl svědkem již mnohokrát, že někomu nedorazil mejl, jelikož mu to vyhodil do spamu.