Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trader1. Drzý program? Vir?

Mám win2000 a MSIE6. Je to asi týden, co mi po spuštění pc programu, třeba ICQ nebo MSIE něco zruší stav aktivního okna (Focus). Když použiju ALt-Tab, tak je tam program pojmenovaný Trader1. Nikdy jsem se s tím nesetkal, ani jsem o tom nečetl, proto se omlouvám, že nedovedu lépe popsat to, co je za tím. Vadí mi to především při psaní. Po zešednutí okna písmenka nepřibývají. Ale hlavně to vůbec nechci. Jak se toho můžu zbavit?
Bobo.

Mám ten samej problém a nemůžu se ho zbavit. Nejvíc mě to nase... když mi shazuje nějaký aplikace a přepína např. u icq pišu a nepišu a klikam a neklikam...u her je shodí na lištu...atd.
Několikrát se sám zapne a vypne a až se vyblbne tak Pc běží normálně. TRADER 1 mě pěkně rozčiluje.:)):x:

Mám Spybot - Search & Destroy
Nod 32
Ad-Avare SE
Avg
nic mi nenašli. Neukáže se mi ani ve spravci úloh jako aplikace či Proces ,prostě nic. V instalačkách jsem ho zatím taky nenašel.)

Teď jsem si stahl Starter ZIP 5.6.2.8 ze slunečnice - je Free ,odkaz je tu už nahoře.
Naběhli mi spuštěné aplikace a hned jsem věděl kde co najdu je tu : Windows/svc.exe.
Tak čau