Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno instalce ovladace zvuku restartuje PC

Dobry vecer
prosim o radu soused delal instalaci wim XP pro.
Pri instalaci Radice zvuku pri konci instalace restartuje PC.Nainstalovalo se tam vse krome,Multimedialniho zvukoveho ovladace pri pokusu o novou istalaci je vse stejny.
dekujem moc za pomoc.
Pentium 4,
Zakl.deska MSI915PL
512 RAM
Integ. zvuk

ati seženš na ati.com předtím musíš nainstalovat microsoft NET verzi 2 nebo 3.

naformátuj c a nainstaluj to znovu soused to holt ze začátku posral a jinak to spravit nejde

Tak sem vse udelal znova funguje vsechno krome zvuku stejny problem.Jen to ted pise Ovladace :..tohoto zarizeni nejsou nainstalovany kod 28:..
pred tim to nepsalo nic.
Dal sem istalaci s CD i co jsem stahl z Internetu ale vzdy se rastartuje jak skonci instalaci a zvuk nikde.
diky za dalsi pomoc

ja se taky divim. To uz neni o najiti vady ci problemu ale o principu. Bude to Pyrrhovo vitezstvi, za cenu obrovske ztraty casu. Zakazte v biosu zvukovku dejte tam za 120Kc kartu a bude vystarano. Dyt to nema smysl, nakonec prijdete na to, ze po vsech peripetiich, kdy vzal OS spravny ovladac je vadny jack nebo predzesilovac nf signalu na desce.