Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastaveni boot.ini pro dva OS

prosim o radu. Nainstaloval jsem na PC kde jsou W2K jeste XP. Ale W2k uz pak nechtely najet - chyba v config system 32, opravil jsem to pomoci instalcniho cd, jenze ted nejedou pro zmenu zase xp a pri vyberu systemu hlasi chybnou konfiguraci hw disku ci cestu na disk. V PC jsou dva HD na C je W2k (neni rozdelen) a druhy HD je rozdelen na E a F procemz xp jsou na F. Mam dojem, ze pri te oprave W2K byl prepsan boot.ini, nebot pred tim byly na vyber Xp a pak W2K. Ted je to naopak. Zde je jeho vypis
[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0) partition(1)\WINNT
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINNT ="Microsoft Windows 2000 Professional" /fastdetect
signature(122ca0f2)disk(0)rdisk(0)part ition(2)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect
nejak mi tam nesedi to, ze cesta na disk je stale 0 ale nevm co je disk a rdisk.

Mutete mi nekdo napsat, jak by mel spravne ten boot vypadat ?

tak jsem jeste zkusil zapis od mkmt a i jeste zmenil disk 1 na 0 a rdisk take, ale ani jedna varianta nezabrala, ale nez ta hlaska vyskocila trvalo to apon 20 vterin, pred tim to bylo okamzite po vyberu XP. Dneska to uz musim vzdat, jine pc s 2WK mam k dispozici instalacni cd take. Takze zkusim i dalsi rady a pak napisu jak to dopadlo. Zatim dekuji vsem za ochotu a hlavne drahy cas, ktereho je tak malo.