Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba v PHP - datum u mktime

Ahoj. Mám nějakou chybu na tomto řádku:

<td NOWRAP=\"NOWRAP\">".date('m/d/y', mktime(0,0,$this_banner[dsub],1,1,1970))."</td>

a potom mi to na webu háže chybu:

Warning: mktime() expects parameter 3 to be long, string given in /var/www/web5/web.cz/web.cz/admin2/banners.php on line 69

A když mám u banneru napsaný datum. Tak mi to tam píše, že byl přidán 01/01/1970

Dělá to jen mě, jako adminovi. Uživatelům to nedělá a mají tam normální datum.

Poradíte mi prosím kde může být chyba? Díky

Změna předmětu, původně: Chyba v PHP (host)

Chybové hlásenie je jasné - tretí parameter má byť číslo, ale namiesto toho je v ňom reťazec.
Otázka teda znie, čo posielaš v treťom parametri v $this_banner[dsub] - aká je tam hodnota?

PS: Keď sa zamyslím nad zápisom mktime(0,0,$this_banner[dsub],1,1,1970), tak to tak vyzerá, že riešiš otázku, ako dostať z časovej pečiatky časovú pečiatku. Vieš vlastne, čo robíš?