Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dual PCI-E

Zdravím, můžete mi prosím vysvětlit pojem dual PCI-E? Mám na desce 2x PCI-E 16x na čipsetu P35.
P35-DS3P od Gigabite. Budou tam karty fungovat v SLI módu?
Tomáš

sva@email.cz

SLI je od nvidie a crossfire je od ATI. Su to odlisne technologie.
Inac suhlas s MM_Tankom ze je to hovadina, a uz duplom hovadina na nejakom P35 kde to nikdy nemoze normalne fungovat (este crossfire mozno by siel kedze ma prepojenie kariet "zvonku", ale aj tak je to hovadina).