Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozšíření paměti RAM

Dobrý den, mám celk.pamět RAM 512MB-v dualu 2x256 DDR2-533/266MHz/.Rád bych si paměť zvětšil na 1GB.Doporučte mi prosím Vás co by bylo vhodnější: Koupit RAM 2x 512MB a dát do dualu, nebo vzít RAM 1GB a oželet dual, případně dokoupit jen RAM 1x512MB a rozšířit?Zákl.deska má 4sloty.
Ještě doplňuji, že rady na toto téma jsem si zde vyhledal, ale chytrý z toho nejsem.:-(
Děkuji za odpovědi !!!

zavisi od toho co na tom PC chces robit. Ak len pises vo worde a internetujes tak je rychly dost a nove CPU ti netreba. Tu mas zoznam CPU ktore podporuje ta doska
http://support.intel.com/support/motherboards/deskt op/d945gnt/sb/CS-026630.htm
skoda ze nepodporuje core2duo, takze maximalne Pentium D. Ak robis aj veci narocne na CPU tak zrychlenie moze byt zaujimave, FSB533 oproti FSB800, cache nejaka 16 nasobne (!) velka u Pentium D oproti tej zelenine co v tom mas. Ale zavisi od komplet PC ze na co to mas a co v tom vsetko mas (na hry je hodne dolezita aj grafika atd).
P.S. U pentium 4 pozor lebo dost hreju a dost zeru takze treba to PC brat ako celok (chladic, zdroj, atd.) a nie ze "ake CPU doporucujes". Tak sa PC komponenty nevyberaju ze "Dezi povedal ze to je dobre".
P.S.2. ale aj to upgrade RAM je rozumne, zavisi co na tom PC robis (ci spustas veci potrebujuce vela RAM)