Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Potřebuji zjistit typ potenciometru do mixpultu Behringer

Vlastníme mixážní pult BEHRINGER UB1832FX-PRO. Sháním typ potenciometru (na šavli), jelikož je vyběhaná odporová vrstva. Pult jsem rozdělal, nicméně na potenciometrech ani čárky, co se udaju týče. A na netu se nemohu dopátrat. Prosím alespon o radu, kde bych si mohl pomoci (v rámci netu).Zdravím všechny Vás. Franta Miksa Libice nad Doubravou HavlBrodsko.
Změna předmětu, původně: Prosím o radu (karel)

Take veci sa zhanaju dost tazko, oni si to snad vyrobcovia robia sami alebo na zakazku alebo co. Skus sa pozriet napr. na web GME, ci nieco s rovnakymi rozmermi nezozenies. Hodnota a linearita sa da zmerat ohmmetrom.
Skor by som skusil nejaky autorizovany servis, ak existuje (skus mrknut na ich web)