Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TechniSat Quattro

Nevíte prosím někdo k čemu je tento výrobek, omylem sem si ho obednal, protoze sem si myslel, ze je to pro 4 prijimace, ale ono to je sice pro ctyri prijimace a vice jen pri pouziti multiprepinace, tak k cemu to vlasne je?

Popis:
TechniSat Quattro 0,5dB pro multipřepínače

Konvertor se šumovým číslem 0,5 dB -H Low, V Low, H high, V high. Je vhodný pro 4 a více přijímačů při použití satelitního přepínače, f. rozsah 10,7 - 12,75 GHz.

najprv si na technisat.de najdi co si to vlastne objednal (technisat qattro je nedostatocne oznacenie) Napr. toto
http://www.technisat.de/index2fda.html?nav=Digitale _Empfangsk%C3_pfe_LNB_,de,56-100
alebo to v zozname pod tym? (to je rozdiel)

Mal by to byt stvornasobny konvertor ktory sa sam prepne na vystup ktory je zrovna aktivny alebo nieco take, vid tam ten popis pod tym. Predpokladam ze dva vystupy naraz sa pouzit nebudu dat alebo aspon tak som to ja pochopil.

P.S. takze podla toho popisu si kupil asi to druhe (teda toto:)
http://www.technisat.de/index7c2f.html?nav=Digitale _Empfangsk%C3_pfe_LNB_,de,56-101

a to ma na kazdom vystupe nieco ine, na jednom je horizontalna polarizacia nizke pasmo (predpokladam 11GHz), na dalsom horizontalna vysoke pasmo (predpokladam 12GHz), a na dalsich dvoch to iste ale vertikalna polarizacia. Je to dobre vtedy ak mas vela pouzivatelov a jeden chce pozerat kanal na vertikalnej a iny na horizontalnej polarizacii, tak sa to rozvadza takto ako 4 osobitne pasma. Ako si s tym poradis zavisi od toho co to tam mas za rozvod/prijmace/tunery...