Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Videa - šum a špatné barvy

čest, mám malinkej problem:-[ , při přehravani AVI,DVD dokonce i HD DVD mám šum a špatné podáni barvy. jak odstranít šum a zlepšít barvy jako u HD TV?:-/
Změna předmětu, původně: Videa (LaKr) (Kráťa)

Ja tu ted momentalne nemam pecko s nVidii, ale melo by to byt nekde v nastaveni barev a (snad) digitalni rezonance - tady to uplne vypni (jezdec vlevo). Ku*vi to barvy. Power DVD je taky strasliva vec. Zbav se toho, nainstaluj CCCP a DVD prehravej ve "vlozenem" MPC. Ja pri teto kombinaci problem nemam - obrazek jak vino.