Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Rozděleni image souboru.

Možná že už jste to tu někde řešili, ale já to nenašel.
Potřebuji poradit jak rozdělím image soubor který má 6GB a více tak abych ho mohl vypálit na dvě dvd. A aby šel potom opět nainstalovat bez toho abych to rozděloval ve WinRaru a musel při sloučení ukládat do pc. Díky.
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host) (touchwood)
Rady se tazateli dostalo, a tak tady to warezácké doupě típnu. Díky, že nepirátíte! (touchwood)

Zdravím,no jistě to máš stažené z netu a do iso jsi to teprve rozbalil,ne?Jinak onen soubor má jednotlivé složky v RARu,o velikosti kolem 95MB.No tak si vypal na jedno DVD tolik jednotlivých složek,až zaplníš celou kapacitu disku a zbytek dej na další DVDčko,po případě si tam můžeš dát ještě něco,aby jsi ho celé zaplnil.To by přeci něměl být žádný problém:-p