Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vmixovat hlas

zdravím,
chtěl bych poradit, v PC mám prográmek Audacity a chtěl bych do jedné skladby nahrát/namixovat přes mikrofon, pár hlášek!
Prostě do písničky vložit svůj hlas, jde to vůbec?
Díky za odpověď

Tohle jde i v nejjednodušším Záznamu zvuku ve Windows (Start-Spustit-sndrec32),
takže to musí jít úplně všude. Akorát pravděpodobně budeš muset upravit skladbu
a tvoje hlášky na stejný vstupní formát a vzorkovací frekvenci, to už tě program upozorní.