Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista+Emule,virtual store

Problem:emule neuklada stiahnute subory a temp.files do priecinku C:/program files/emule/incoming,ale do skryteho suboru C:/Users/ja/Appdata/Local/Virtualstore/program files/emule/incoming,mozete mi poradit ako to zmenit,aby to ukladalo tam kde ma.Dakujem

Tohle dělá vista programům schválně aby nezapisovali do program files ale vytvoří jim virtuální chlív tam kde to popisuješ.

Změnil bych umístění to třeba na C:\emule\incoming do program files to pod vistou bez nějakýho hacku visty nedostaneš. Já měl emulu na D:\emule a nemusel to aspoň instalovat...