Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno instalace nero 8

Dobrý den,já mám podobný problém který se tady už řešil jen stím že mi instalace nera ani nezačne jen mi napíše že je nutné restartovat pc, že to vyžaduje nějaký soft. nebo aktualizace windows, měl jsem nero 7 vše vyčištěno prográmkem od nera vypnul jsem automat. aktualizace a pořád nic už nevím jak na to. Předem díky za případné rady.

Ne vyjede jen okno kde je napsáno že nějaký soft nebo aktualizace windows potřebuje restart počítače,když dám ok tak se restartuje pc a při spuštění instalace znovu tak je to to samý můžu restartovat pořád a nic už se stím trápím 2 dny a na nic jsem nedošel vypnul jsem i automat.instalace windows a nic nepomáhá.Když spustím instalaci nero 7 tak se nainstaluje v pořádku už jsem projel i registry a vymazal vše co mělo něco společný s nerem a pořád to nejde asi mi není nero 8 souzený fakt už mě nic nenapadá.

Je to už dávno, kdy se na tohle někdo ptal, ale protože jsem na netu hledal na tohle téma a nic pořádného nenašel, určitě bude více lidí, které řešení zajímá. Proto ho sem napíšu.
Pokud se vám i po opětovném restartu nedaří Nero nainstalovat a chce stále restart, musíte smazat jednu položku z registru, která zabraňuje opětovné instalaci.
Návod je pro XP:

1. Spustit
2. Regedit
3. HKEY LOCAL MACHINE
4. SYSTEM
5. CurrentControlSet
6. Control
7. Session Manager /je více dole/
Zde máte vpravo seznam a vy vymažte položku ab - PendingFileRenameOperations

Nerestartujte! a znova nainstalujte Nero. Teď už půjde nainstalovat bez problémů!