Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem virtuální pokojíček 5 student vista

Dobrý den, má někdo z vás skušenosti s touto sestavou?
Nejsem odborník, myslíte si že operační systém, procesor a paměť
je dostačující?
Výrobce uvádí
* Operační systém: Windows® Vista TM Home Premium CZ
* Procesor: AMD A64 X2 3600+ EE (socket AM2)
* Paměť: 1024MB DDR II 800 A-DATA
* Základní deska: MB MSI K9N6SGM-V, nVidia MCP61, µATX,VGA+PCIe,LAN
* Grafická karta: integrovaná nVidia
* Síťová karta: ANO, integrovaná
* Zvuková karta: ANO, integrovaná
* TV tuner: DVB-T TV Tuner KWORLD VS-DVBT-210RF, Hybrid
* Pevný disk: HDD WD2500KS CaviarXL, 250GB,16MB,7200rpm,SATA/300
* Optická mechanika: DL DVD±R/RW/RAM LG GSA-H44NRBBB, black, bulk
* PC Skříň: ML LYNX-EC5454 BlackGrey,400W,12cm,PFC
* Čtečka karet: All in 1, USB 2.0 (Reader/Writer) Black
* Klávesnice: Labtec media keyboard
* Myš: Labtec Optical mouse 800

Děkuji za veškeré informace.
Pokud je to možné, odpovědi mi zasílejte na janikmilan@seznam.cz

Změna kategorie, původně: Operační systémy
Odpovědi na mail nezasíláme. (host)

Tak jo ;-). Procesor je z nizsi rady X2 dvoujader - na beznou praci stacit bude, na nejake to "lamani" videa taky, na hry ne. Windows Vista sice jede s pulgigem pameti, ale gigo je /empiricky zjisteno/ naproste minimum. Dve giga chce... Ta deska je za zenitem, jakoz i jeji chipova sada (a integrovane GPU /graficka karta/). Opet plati: na kancl staci, na hry a grafiku nepouzitelne. Bedna je pekna, ja je kupuju taky. Ale bez zdroje. Netusim, co je tam narvane za hruzu. Ten tuner neznam, jsou-li k PC ovladace, nevidim problem (ty se dostavi pozdeji ]:)). Klavesnice a mys je bizuterie, ktera nema s vykonem nic spolecneho, proto je neresim (ale zvyknul jsem si na MS Wireless Mouse a klavesku s velkym enterem ;-)). Toz tak.

Je to takový hotový uvařený komplet pro zákazníky co to chtějí všechno koupit najednou a nechtějí si s tím moc lámat hlavu. Je v něm na dnešní dobu všechno průměrné, aby taky ne už ten model nějakou dobu vyrábějí...Určitě jsi to někde viděl v supermarketu s přeškrlou cenou 25000 meganápisem sleva na 19999...

Pyšní se to tím že by to měl být rodinný počítač ale vzhledem k tomu že má jen integrovanou grafickou kartu tak není vhodný na hraní dnešních her.

Vysloveně mi tam nesedí ta tiskárna má miniaturní náplně a když už tiskárnu tak se skenerem. Jediné pozitivum vidím v tom že tam enní nejlevnější Vista Home ale Home Premium.

Vem si ten leták a oběhni konkurenční prodejny co ti nabídnou. Nekupoval bych tu tiskárnu a tv tuner a čtečku to se dá snadno dokoupit radši místo toho grafickou kartu...