Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestava počátače

Dobrý den.Měl bych na Vás prosbu.nyní již uvažuji o koupi nového pc...měl bych ale dotaz,rád bych si chtěl nechat sestavit pc na míru, / jde mi hlavne o pc bez OS / a chtěl bych využít základní desky /podle časopisu computer/ bud Abit Fatal1ty F-190HD nebo Gigabyte N650SLI-DS4 nebo Abit IP35 Pro chtěl bych použít ten core 2 duo E6600 nebo E6550 nebo E6750 ale prozatím bych chtěl použít levnější Celeron D352, myslíte, že do uvedených zákl.desek pujdou oba tyto procesory? předem Vám děkuji Novák

Fatality to jsou ty předražený desky...je to deska do kancl počítače- integrovaná grafika zmenšená.

Abity neznám a myslím se dost málo prodávají v ČR takže bych doporučil Gigabyte P35-DS4 (DS3 -levnější).

Na P35 ten nejlevnější celeron nepojede /sběrnice 533mhz deska umí od 800/. Jestli nejsou peníze tak koupit nejlevnější dvoujádro. Stejně co potom s tím pomalým cpu...

Prkna bych doporučil Asus nebo Gigabyte, rozhodně pouze s Intel čipsetem (P35). Nvidia nepodarky nebrat!!! Rozhodně bych doporučil (pokud možno) diskrétní grafiku (stačí např. X2600Pro nebo GF8500, pokud moc nebudeš hrát hry)

Jako CPU si kup E6420 (nebo aspoň něco z E4xxx; obojí půjde dobře taktnout), celery určitě NE!